Ona & On

Autorski program, dwie godziny świetnego humoru, plotki, anegdoty i jedyna w swoim rodzaju walka płci. To wszystko w programie „Ona & On”.
Read more…

Na Fali

Prezenter radiowy śpiewający na żywo? To możliwe tylko u nas! Gorące rytmy, polska muzyka dance, humor i rozrywka. To wizytówka programu Neo. Takich audycji nie znajdziecie nigdzie indziej.
Read more…

BTTO

„Back To The Oldskool” to audycja jedyna w swoim rodzaju! Wtorek to w FUNstacji czas na muzykę klubową. Specjalnie dla Was w swoim autorskim programie pojawi się Aga Teknociziak. To absolutna gwarancja wyjątkowych rytmów!

Read more…

Hoży Redaktorzy

Zestaw dwójki naszych szalonych prezenterów Dodka i Bartesa to tandem nie do pobicia. Jeśli myślisz, że już nic bardziej zwariowanego nie da się zrobić, to jesteś w błędzie, oni na pewno potrafią więcej, mocniej, głębiej… Szalona środa w FUNstacji.pl to „Hoży Redaktorzy”, czyli jak o sobie mówią „amatorska drużyna sportowa”.

Read more…

FUNny Film

Jedna jest społecznikiem i dziennikarką telewizyjną i radiową, druga z wykształcenia filmoznawcą, a z racji wykonywanego zawodu bankowcem. Nikt nie zna się lepiej na kinie niż Monika i Ewa. Raz w miesiącu w „FUNny Film” opowiedzą o najważniejszych wydarzeniach w filmowym świecie, podpowiedzą na co warto iść do kina, a co spokojnie można sobie odpuścić, ale przede wszystkim będą miały dla Was zaproszenia, bilety i filmowe prezenty. Kto lubi film, nie może ominąć tego programu!
Read more…

Królewski FUN

Mówią, że prawdziwa Królowa jest tylko jedna… i chyba nikt nie ma watpliwości, że Queen rządzi światem. Najlepsze utwory, wybrane specjalnie dla Was i całe mnóstwo ciekawostek z życia zespołu, anegdot z przeszłości i aktualnych wydarzeń. To wszystko w autorskim programie fanki Queen, Moniki Meleń. „Królewski FUN” to audycja dla każdego, kto ceni dobrą muzykę. Raz w miesiącu tylko na antenie FUNstacja.pl

Read more…

Strona 1 z 212