Ona & On

Autorski program, dwie godziny świetnego humoru, plotki, anegdoty i jedyna w swoim rodzaju walka płci. To wszystko w programie „Ona & On, czyli rozmowy niekontrolowane”.
Read more…

Na Fali

Prezenter radiowy śpiewający na żywo? To możliwe tylko u nas! Gorące rytmy, polska muzyka dance, humor i rozrywka. To wizytówka programu Neo. Takich audycji nie znajdziecie nigdzie indziej.
Read more…

BTTO

„Back To The Oldskool” to audycja jedyna w swoim rodzaju! Wtorek to w FUNstacji czas na muzykę klubową. Specjalnie dla Was w swoim autorskim programie pojawi się Aga Teknociziak. To absolutna gwarancja wyjątkowych rytmów!

Read more…

Świat Huberta

Hubert jest artystą przez wielkie A, przystojnym wrażliwcem, który śpiewa, gra w filmach, maluje. Jest człowiekiem renesansu. Jego autorski program to jak powiew wiatru pełnego zapachu kwiatów.

Read more…

Dodkowisko

Szalony czwartek w FUNstacji to „Dodkowisko”, czyli autorski program Dodka. Nasz zwariowany prezenter znany ze współprowadzenia przez wiele lat programu „Hoży Redaktorzy”, tym razem ze swoimi gośćmi przedstawi subiektywny i humorystyczny przegląd prasy, poplotkuje, opowie co mu w duszy gra, a co gra innym oraz przedstawi zestaw najnowszych dowcipów internetowych i memów.

Read more…

Heartbeats

Znany i lubiany przez naszych słuchaczy Dj Koxx postanowił wrócić do naszej stacji ze swoimi znakomitymi setami. W każdą niedzielę zapraszamy na dwugodzinną aducję „Heartbeats”, gdzie usłyszycie głębokie housowe bity.

Read more…