Maroon 5 po raz pierwszy w Polsce!

Ponad 17 milionów sprzedanych płyt, uwielbiani na całym świecie, a ich popularność rośnie z każdym kolejnym albumem. Charyzmatyczny Adam Levine i dawka niesamowitych brzmień. To wszystko już wkrótce w Polsce. Właśnie oficjalnie potwierdzono, że Maroon 5 wystąpi w czerwcu w krakowskiej Tauron Arenie. Na ten moment fani w Polsce czekali od dawna!

Urodzeni w Los Angeles, obdarzeni wyjątkowym talentem zachwycili świat pobudzającym wokalem i charakterystycznym brzmieniem. Od dawna nie schodzą ze szczytów światowych list przebojów, ale maja też inne sukcesy – wokalista Adam Levine został na przykład uznany przez magazyn „People” za najseksowniejszego mężczyznę roku.

56b8790a49b81_o,size,933x0,q,70,h,54bdc9

warszawa.naszemiasto.pl

Amarykańska formacja wystąpi 1 czerwca w Krakowie w Tauron Arenie. Organizatorem koncertu jest Live Nation Polska. Impreza w Polsce to część rozpoczętej w lutym 2015 roku trasy koncertowej. Na taką chwilę fani w naszym kraju czekali od bardzo dawna. Z pewnością mogą liczyć na prawdziwe show i wykonanie takich hitów jak „This Love”, „Moves Like Jagger” czy „Sugar”.

Maroon-5-Today-Show-Concert-2014

fiteria.pl

Maroon 5 w  2005 roku zdobyli Grammy w kategorii „Najlepszy Debiutujący Artysta” i od tego czasu ich kariera to droga pełna sukcesów. Warto wspomnieć chociażby o ich singlu „Moves Like Jagger” , który został jednym z najlepiej sprzedających się singli w 2011 roku (8,5 milionów sprzedanych płyt na świecie) i w ogóle, jednym z najlepiej sprzedających się singli wszechczasów. Wraz z sukcesem tego utworu na liście Hot 100, Adam Levine również stał się pierwszym artystą w całej 53-letniej historii tego zestawienia, który jednocześnie zdobył numer 1 jako członek zespołu oraz jako solowy artysta dostał się do Top 10 (był współautorem i gościem Gym Class Heroes w piosence “Stereo Hearts”). W 2012 roku Maroon 5 wydał album  Overexposed i w ramach promocji płyty znowu osiągnął rekord sprzedając ponad 50 milionów w ramach trasy koncertowej. To kapela, która wszystko czego się tknie przemienia w sukces! Także najnowszy album formacji „V”, który miał premierę jesienią 2014 zadebiutował na pierwszym miejscu zestawienia Billboard’s Top 200, a singiel „Maps” znalazł się na szczytach list przebojów aż w 18 krajach.

Sprzedaż biletów na krakowski koncert rusza za dwa dni, 10 lutego 2016 roku. Dzień wcześniej, czyli już jutro od 10:00 rozpoczyna się przedsprzedaż wejściówek na koncert. W takiej formie bilety mogą kupić jedynie członkowie oficjalnego funklubu zespołu. Ceny biletów to kwoty w granicach 199-419 zł.

źródło: livenation.pl, naszemiasto.pl

fot. fiteria.pl, livenation.pl,