Katie Holmes w ciąży…

Przez jednych lubiana, przez innych ostro krytykowana. Aktorka Katie Holmes urosła w oczach wielu do rangi bohaterki, gdy porzucając swojego męża Toma Cruise wyrwała siebie i córkę ze szponów sekty Scejntologów. Od tamtego czasu rozwiodła się i wróciła do regularnej aktorskiej pracy, ale sporo mówiono o jej traumie, która nie pozwala jej na nowo zaufać innemu mężczyźnie… a tu taka niespodzianka – Katie Holmes w trzecim miesiącu ciąży! Kim jest ojciec dziecka?

Od pewnego czasu zaczęły się pojawiać plotki o tym, że Katie Holmes i starszy od niej o 11 lat aktor, komik i wokalista Jamie Foxx są razem, ale wspólnych zdjęć pary było jak na lekarstwo. Katie nigdy nie dementowała tych plotek, ale też nie potwierdzała informacji o nowym związku. Teraz sprawa jest już jasna, bo wiadomo, że spodziewają się dziecka. Aktorka jest w trzecim miesiącu ciąży i para oczekuje na narodziny… córeczki. To będzie drugie dziecko Katie. Ze związku z byłym mężem Tomem Cruisem (starszym od niej o 17 lat) ma 9-letnią córkę Suri. Natomiast Jamie Foxx ma już dwie córki. Pikanterii całej sprawie dodaje fakt, że Jamie Foxx to były przyjaciel Toma Cruise’a.

2FD8F24F00000578-3390801-image-a-111_1452278721185

fot.dailymail.co.uk

Parze życzymy wszystkiego dobrego, licząc na to, że tym razem Katie Holmes zapomni o piekle przez które przeszła. Wyznawcy Scjentologów wciąż obserwują ją i jej córkę.

katie-holmes-suri-cruise-290686-GALLERY_BIG

fot. ONS

Amerykańskie media donoszą także, że Katie i Jamie, gdy tylko dowiedzieli sie o dziecku wzięli potajemny ślub, ale na razie brak potwierdzenia takiego faktu.

red. Junonka

fot. ONS, dailymail.co.uk