Testimonials

  • img3

    Justin BlackCum sociis natoque penatibus et agnis dis parturient.

  • img4

    Rita StownCum sociis natoque penatibus et agnis dis parturient.

  • img11

    Erick HousCum sociis natoque penatibus et agnis dis parturient.

See all testimonials

O nas

12246873_443182825866522_4949907718204790345_nFUNstacja.pl to muzyka, którą lubisz i autorskie audycje, które pokochasz. Tylko u nas wyjątkowi goście, spora dawka humoru, zero polityki, za to sporo newsów ze świata showbiznesu, recenzje filmowe, ciekawostki muzyczne oraz kulinarne, a także charyzmatyczni prezenterzy i DJe. FUNstacja.pl to jedyne takie radio w sieci! Jedyna taka strefa prawdziwego FUNu!

Jeśli zmęczyły Cię już nieustające reklamy, gadające głowy i nudni politycy, jeśli masz dość prezenterów, którzy tylko zapowiadają kolejne utwory, a tęsknisz za audycjami z humorem, żywą rozmową i kontaktem ze słuchaczami, to FUNstacja.pl jest stworzona dla Ciebie! U nas nie ma ani bloków reklamowych, ani polityki. Non stop gra muzyka i codziennie wieczorem są autorskie audycje przygotowywane specjalnie dla Ciebie przez naszych dziennikarzy.

Kim jesteśmy?

Nasz team to profesjonalni dziennikarze z wieloletnim doświadczeniem, muzycy, artyści i DJe. Każdy program jest jedyny w swoim rodzaju. Stawiamy na humor, kreatywność i dobrą zabawę. Radio i muzyka to nasze pasje. Jesteśmy tu, bo kochamy to co robimy.

Wszystko zaczęło się w 2011 roku, wtedy z grupą znajomych założyliśmy w Krakowie radio internetowe. Wkrótce zyskaliśmy sporą popularność, mieliśmy fanów na wszystkich kontynentach i w wielu zadziwiających krajach. Poza studiem krakowskim nasi prezenterzy nadawali także z Manchesteru i z Torunia. Lokalizacja studia się zmieniała, zmieniali się także autorzy programów. Gdy poczuliśmy, że pasja i fun powoli ulatują zawiesiliśmy działalność Słabego Radia w połowie 2015 roku. Gdy pozbyliśmy się już negatywnej energii z zaangażowaniem i pasją stworzyliśmy nowy projekt. Tak powstała FUNstacja.pl. Junonka, Monika Meleń, Ewa Liburska, Teknociziak, Maja, Krisoo, Dodek, Bartes, Bartek Grzywacz, Neo, DJ Beethoven to nasz podstawowy skład gwarantujący fajny i profesjonalny program.

Jesteśmy otwarci na współpracę z nowymi ludźmi, dziennikarzami i nie tylko, osobami z pasją i poczuciem humoru. Jeśli chcesz stać się częścią naszego zwariowanego zespołu napisz do nas, z pewnością skontaktujemy się z Tobą. Choć nadajemy z Glasgow i tu mamy naszą główną bazę to obecnie świat jest jedną wielką wioską, więc jesteśmy tak samo blisko Ciebie jak wcześniej. Słucha nas spora rzesza Polonii w Wielkiej Brytanii, USA, w Brazylii i na Majorce, poprawiamy humor Polakom w wielkich miastach i malutkich wioskach. Dzięki mobilnym aplikacjom na telefon jesteśmy z Tobą i w górach i na łące, w lesie i na plaży. Mamy nadzieję, że FUNstacja.pl stanie się Twoim ulubionym radiem :-).

FUNstacja Disco

Ponieważ idziemy z duchem czasu i rozwijamy się dynamicznie, jesteśmy jeszcze bardziej aktywni w mediach społecznościowych niż wcześniej, do Waszej dyspozycji cały czas jest też nasz chat. Dla tych, którzy uwielbiają muzykę dance i disco uruchomiliśmy drugi kanał naszego radia. Tam posłuchacie Waszej ulubionej muzyki non stop bez przerywania jej reklamami i audycjami. Przy muzyce z naszego drugiego kanału FUNstacja Disco każda impreza, prywatka i dyskoteka będą udane!

FUNstacja.pl to jedyna prawdziwa strefa FUNu w sieci. Tylko u nas masz gwarancję relaksu, dobrego humoru i mnóstwa pozytywnej energii.  Dziękujemy, że jesteś z nami!